Renk İplik San. Tic. Ltd. Şti. İstanbul / Ümraniye'de 1995 yılında kurulmuştur. 20 yılı aşkın süredir aynı adreste faaliyet göstererek Türkiye'nin saygınlığını kazanmış önde gelen firmalarına hizmet veren, Birçok üretici firmanın Renklerini tercih etmede yardımcı olan, tutuculuğunu ve güvenini ispatlamış bir aile şirketidir.
 
Yıllardır devam eden bu aile geleneği ile müşterilerimize mükemmel hizmet kalitesini sunmaya devam ediyoruz. Zamanın en moda renklerini takip etmemiz, dikişte kullanılacak renklere önceden hazır olmamız siz müşterilerimize daha hızlı hizmet vermemizi beraberinde getirdi.

Biz kendimizden bahsederek daha fazla uzatıp sizi sıkmak istemedik. Vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olduğunda ya da sadece tanışmak için bizi aramaktan çekinmeyin. İyi çalışmalar dileriz.

 
SİZ ÜRETİM YAPIN, GERİSİ BİZDE!!
 
Aynen böyle aslında, Siz üretim yapın, Gerisini bize bırakın. Geniş ürün yelpazemizden sadece bir kısmını www.iplikmalzeme.com adresinde bulabilirsiniz. Daha da bulamadınız, Gerisi bizde. Hemen arayın 0216 611 02 40 - 0216 611 02 76 
 
İPLİK VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ İLGİLİ HER ŞEY
 
www.iplikmalzeme.com'da bulabilirsiniz.